YUNAN ADALARI

Yunan Adaları

Yeni evlenenlerin ilk tercihlerinden biri de Yunan adalarında balayı tatili oluyor. Mükemmel denizi, huzurlu atmosferi, romantik sokakları ve pek çok farklı güzelliği barındıran şehirleri ile Yunan adaları, balayı turu olarak bu rotayı seçenleri kendine hayran bırakıyor. Bir yanda binlerce yıllık tarih, diğer yanda ise doğal güzelliklerle kaplı bir coğrafya…

Ege’nin en güzel incilerinden olan Yunan adaları, cruise gemi turları ile mavi yolculuk özlemi çekenlerin ilk tercihlerinden biri. Birbirinden güzel manzaraları, eşsiz doğası ve muazzam koylarıyla Yunan Adaları Gemi Turu, herkesin hayalini süsleyen bir tatil turu. Cruise gemisi ile bu güzel adaları gezmenin güzel yanları saymakla bitmez.

Her biri birbirinden farklı kültüre ve geçmişe sahip bu ünlü tatil adalarının pek çoğuna uğrama fırsatı buluyor ve aradaki deniz yolculuğu kısmını cruise gemisinin sayısız eğlence seçeneği içerisinde istediğiniz aktiviteye katılarak, sıkılmadan bitirebiliyorsunuz. Basketbol sahasından tiyatroya, oyun salonundan saunaya kadar pek çok seçenek sizleri bekliyor.

Üstelik vizesiz Yunan Adaları gemi turları da sizi vize derdiyle uğraşmaktan kurtarıyor. Bunun yanında geminin bünyesinde yer alan ve dünyanın ünlü mutfaklarının en güzel örneklerini masanıza sunan restoranlar, yolculuğunuzun sıkıcı görünen kısımlarını en unutulmaz anlara çevirmeyi başarıyor.

Her gece sahne alan birbirinden farklı şovlar, duty free alışveriş imkânı ve eşsiz manzaraya karşı içkinizi yudumlayabileceğiniz barları sayesinde gemi ile gerçekleştirdiğiniz bu Yunan adaları turunuz bir masal gibi geçecek.