HAKKIMIZDA

Melitay Turizm

Acentamız 10 Mayıs 1999'da, A Grubu Seyahat Acentası olarak Mersin’de kurulmuştur.

Turizm’deki müşteri memnuniyetimiz bizi güvenilir ve saygın acentalardan biri konumuna getirmiştir.

Acentamız; Türkiye illerinden birçoğuna hizmet vermektedir. Turlarımıza katılan müşterilerimiz Melitay Turizm ailesinin bir parçası olurlar ve büyük bir bağ oluşur. Bunun yanısıra acentamız yurtdışından dönem dönem gelen özel gruplara veya bireylere de servis vermektedir. Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Kurumsal organizasyonlar, özel etkinlik & toplantılar, kongre & seminerler, şirket lansman & bayi toplantıları düzenlemektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Turizm sektöründe ki güvenilir ve saygın yerimiz, profesyonel kadromuz, sahip olduğumuz yüksek hizmet kalitesi ve tecrübemiz ile siz bireysel ve kurumsal müşterilerimize uzun yıllar boyunca hizmet vermekten onur duyacağız.

Saygılarımızla
Halit AYNA | 2018