ORGANİZASYON

Organizasyon

Melitay Turizm, profesyonel hizmet odaklı anlayışı ile sizi detaylar ile uğraşmaktan kurtarıp, sadece toplantınıza konsantre olmanızı sağlıyor.

Eğitim toplantıları, satış ekibi toplantıları, üst düzey yönetici toplantıları, vakıf ve dernek toplantıları, protokol toplantıları ve bayii toplantılarınızı, profesyonel deneyimli kadromuz ile başından sonuna dek, hiçbir aksaklığa izin vermeden organize edip başarıya ulaşmasını sağlıyoruz.

İsterseniz küçük bir teknede şirketinizin geleceği ile ilgili az katılımlı bir toplantı, ister bütün bayilerinizin katılacağı çok katılımlı bir gezi veya toplantı olsun, Melitay Turizm, tecrübe ve dinamikliğiyle sizin çözüm ortağınız olacaktır.​

Bütçe hazırlanması: Organizasyonu hazırlamadan önce, misafirimizin isteklerini tek tek analiz edip, alternatifleri en iyi şekilde hazırlayıp, misafirimize en iyiyi en kaliteli şekilde alabileceği bir bütçe çıkarıyoruz. Misafirimizin isteklerini tecrübelerimize dayanarak, bütçe düşürebilecek önerilerde bulunuyoruz. Konaklama ve mekân seçimi: Organizasyonu gerçekleştirmek istediğiniz lokasyondaki tüm alternatifler hazırlayıp size sunuyoruz.

Eğitmenleriniz,misafirleriniz ve sizin için,dünyanın neresinde olursa olsun,size hem ekonomik hem de rahatlık sağlayacak tesislerde konaklamalarınızı gerçekleştiriyoruz Organizasyon öncesi, inceleme gezisi: Organizasyonunuzun en iyi şekilde planlanması için, sizin belirleyeceğiniz tarihte, mekanın incelenmesi ve kullanılacak uygun ekipmanların seçimi için, konusunda uzman personelimiz ile birlikte keşif gezisi imkanı sunuyoruz. Davetlerin planlanıp, davetiye basımı ve gönderilmesi: İsteğiniz doğrultusunda organizasyonunuzun davetiyesini hazırlayıp, zamanında davetlilere ulaşmasını sağlıyoruz.

Davet ulaşımını, posta, mailing, telefon veya sms yoluyla gerçekleştirebiliyoruz.

LCV Hizmeti: Organizasyona, davetlilerin katılıp katılmayacaklarını önceden belirliyoruz Eğitmen ve konuşmacı temini: Uzman eğitmen ,sunucu ve konuşmacı teminini gerçekleştiriyoruz Sanatçı temini: Yaptıracağınız organizasyonun amacına göre, istediğiniz veya bizim önereceğimiz sanatçı ve müzik enstrümantal gruplarını hizmetinize sunuyoruz.

Halkla ilişkiler: Yapılacak organizasyonda, host veya hostes ihtiyacı var ise teminini sağlıyoruz. Toplantı yapılacak yerin hazırlanması: Oturma planından, toplantı aralarında alınacak içecek ve yiyeceklerin en ince ayrıntısına kadar belirliyoruz ve organizasyon öncesinde sizi bilgilendiriyoruz.

Organizasyonunuzda olmasını arzu ettiğiniz her türlü teknik ekipmanın tedarikini sağlıyoruz. Organizasyon yapılacak mekandaki dekoru istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Yön tarif edici levhaların organizasyonun yapılacağı mekana göre uygulanmasını sağlıyoruz Katılımcıların ulaşım ve transferlerinin sağlanması: Katılımcıların havaalanı transferlerini, özel vip araçlar ile yada toplu olarak minibüs yada otobüsler ile sağlıyoruz.

Her türlü basılı materyaller ve reklam ürünleri: Organizasyonunuzu tanıtıcı görsel tasarımların hazırlanması,basılması ve uygulaması hizmetlerini sunuyoruz.Yüksek katılım hedeflenen toplantılar için reklam desteği veriyoruz Aktiviteler ve aktivitelerin gerçekleştirilmesi: Organizasyon iştirakçilerine iyi bir motivasyon sağlamak amacı ile organizasyon yerinde sosyal bir aktivite, kısa bir tatil yada bölgeyi tanıtıcı bir tur düzenleyebiliyoruz Tercüman hizmeti : Yabancı katılımcı organizasyonlarınız için istediğiniz dilde simültane veya ardışık tercüman temin edebiliyoruz.